Vaše škola vaření

 
 
Informace o parkování v blízkosti našeho studia v souvislosti s rezidentním parkováním naleznete zde.


Lenka Dvořáková

 

Sladkosti a cukrařina byly kolem mne od malička, táta se profesionální cukrařině věnoval celý život a já mu ráda při pečení uždibovala marcipán a další dobroty. Jako větší jsem mu při práci již pomáhala.

I díky tátově cukrářskému vzoru jsem se přihlásila na studium cukrařiny a v letech 1998-2001 jsem se v Brně cukrářkou vyučila. Po zakončení jsem byla oceněna Českou hospodářskou komorou za studijní výsledky. Proto jsem se rozhodla pokračovat ve studiu na maturitním oboru Hotelnictví a zahraniční turismus a práci v administrativě se nějaký čas věnovala.

Láska a vášeň k pečení byly však stále silnější a já se nejen v myšlenkách začala vracet k poctivému řemeslu. 

Nyní veškerý svůj volný čas věnuji pečení! Inspiraci hledám v zahraničních receptech a zkouším novinky, které s úspěchem testuji na své rodině a kamarádech. Intenzivně pracuji na tom, aby se láska k pečení stala mojí hlavní profesí.

V minulém roce jsem zkusila ukázat svoje dovednosti v celonárodní soutěži Haribo Malý cukrář, kde jsem soutěžila se svým synem. S naším originálním receptem jsme se probojovali do finále a nakonec získali stříbrnou medaili za Malinové hariboletky :-)

Vedené kurzy vaření

Divoká vařečka - kurzy vaření na míru | +420 773 999 052 | info@divoka-varecka.cz | Kurzy vaření | Smluvní podmínky