Vaše škola vaření

 
 
Informace o parkování v blízkosti našeho studia v souvislosti s rezidentním parkováním naleznete zde.


Himani Baid Dwivedi

 

Himani je vášnivá kuchařka, profesionální lektorka jógy a zapálená cestovatelka. V Evropě žije již 7 let a v Brně od roku 2016. Již tři roky organizuje v Brně oblíbené kurzy vaření indické kuchyně. 

Himani pochází z indické Mumbai/Bombaj, metropolitního města, kde se prolíná mnoho rozličných kultur a kam přicházejí a usazují se lidé z celého světa. 
Absolvovala studium výživy a psychologie. Díky své lásce k jídlu se naučila vařit již ve svých 12 letech a její první učitelkou byla nejlepší kuchařka na světě - její maminka :)
Díky tátově lásce k cestování již od dětství poznávala různé části Indie. Naučila se rozmanitým stylům vaření a porozumění používání koření v jídle. Věří, že nejlepší způsob jak pochopit kulturu vede přes jídlo a nejlépe člověk pozná místo, když ochutná suroviny, které zde rostou lokálně. Ráda experimentuje s různými vegetariánskými a veganskými jídly, z nichž vytváří fusion recepty. Při vaření používá jak suroviny „na kterých vyrostla“, tak i suroviny, co rostou lokálně. 

Více o Himani se dozvíte na jejím Facebooku a Instagramu.

Vedené kurzy vaření

Divoká vařečka - kurzy vaření na míru | +420 773 999 052 | info@divoka-varecka.cz | Kurzy vaření | Smluvní podmínky