Vaše škola vaření

 
 
Informace o parkování v blízkosti našeho studia v souvislosti s rezidentním parkováním naleznete zde.


Markéta Sukupová

 

Jmenuji se Markéta Sukupová, 

vystudovala jsem Střední průmyslovou školu v Uherském Hradišti a od maturity jsem se věnovala kancelářské práci. Ale pořád jsem tak nějak vnitřně cítila, že to není to pravé...

Můj první dort jsem upekla 1.7.2006 mé dcerce Terezce k prvním narozeninám. Poté jsem pekla k různým rodinným příležitostem. Po večerech jsem studovala na internetu postupy a zkoušela různé techniky zdobení dortů, mnohdy stylem pokus – omyl :-).

Časem začaly na mé dorty chodit kamarádky, pak kamarádky kamarádek...Tímto všem děkuji za důvěru a jsem jim vděčná, že mi daly šanci v mých začátcích upéct pro ně dort.

Postupem času jsem zjistila, že k životu potřebuji kreativní práci, kde bych mohla nechat naplno rozjet svou fantazii, využít smyslu pro detail, který je mi vlastní a hlavně dělat práci, která by potěšila i druhé lidi a vykouzlila jim úsměv na tváři. 

V roce 2013 jsem si otevřela vlastní provozovnu a živnost. Mou nabídku najdete na stránkách Úžasné dorty.

O dva roky později se mi povedlo vyhrát soutěž „Svatební dort roku 2015“, o rok později jsem zvítězila v téže soutěži, ale v kategorii „Svatební sada cupcakes 2016“.

A tak si teď plním svůj dortíkatý sen  :-)

Vedené kurzy vaření

Divoká vařečka - kurzy vaření na míru | +420 773 999 052 | info@divoka-varecka.cz | Kurzy vaření | Smluvní podmínky